رسیدن به هدف کاهش جمعیت کیفری زندانیان جرائم غیر عمد در گرو همکاری و تعامل مجموعه های دادگستری ،زندان و ستاد دیه خواهد بود . 1394/11/3

مدیر عامل ستاد دیه در جلسه شورای برنامه ریزی زندانهای استان که با حضور مدیر کل و روسای زندانهای استان،معاون قضایی اجرای احکام و همچنین مدیر کل حقوق شهروندی سازمان زندانهای کشور برگزار گردید گفت:ستاد دیه استان در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی  ونظر مقام معظم رهبری مبنی بر کاهش جمعیت کیفری زندانها از محکومین جرائم غیر عمد از سال 1387 تا کنون با حداقل امکاناتی که در اختیار داشته توانسته تعداد بیش از 6600 زندانی جرائم غیر عمد واجد شرایط را از زندانهای استان آزاد نماید.

کامران زاده با اشاره به آمار عملکرد آزادی این ستاد در سال جاری گفت:آزادی بیش از 460 زندانی از سطح زنداانهای استان با اخذ  گذشت رضایتمندانه  بیشتر از 50 درصد از شاکیان محترم نمونه ای از فعالیتهای ستاد دیه استان می باشد.

مدیر عامل ستاد دیه ادامه داد : با برگزاری جشن های گلریزان وجمع آوری کمک های خیرین و نیکوکاران استان در سال جاری تا کنون تعداد 107 نفر فقط از این کمک ها از زندان آزاد شده اند که جا دارد از همه ی خیرین محترم کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.

مدیر عامل ستاد دیه استان گفت:رسیدن به هدف کاهش جمعیت کیفری و خالی شدن زندانها از زندانیان جرائم غیر عمد در گرو همکاری و تعامل مجموعه های دادگستری ،زندان و ستاد دیه خواهد بود .کامران زاده به همکاری بسیار خوب قضات شریف و اجرای احکام  دادگستری های استان ،مدیر کل محترم زندانهای استان و روسای و مددکاران محترم زندان های استان در راستای کاهش جمعیت کیفری زندانهای استان اشاره نمودند و ضمن تشکر، از خداوند متعال پاداش جزای خیر و همچنین توفیقات بیشتر برای انجام این وظیفه مهم مسئلت داشتند.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه استان گیلان می باشد. طراحی و اجرا: شرکت توسعه زیرساخت آدان