815 زندانی جرائم غیر عمد چشم انتظار خیرین و نیکوکاران گیلان 1396/3/1

حمید کامران زاده مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گفت:با توجه به آمار های گرفته شده از سطح زندانهای استان هم اکنون تعداد 815 زندانی جرائم غیر عمد در زندانهای استان بسر می برند که از این بین تعداد 30 نفر مربوط به محکومیت های دیه ناشی از تصادفات رانندگی ، قتل های شبه عمد و حوادث کارگاهی ،تعداد 580 نفر مربوط به جرائم و محکومیت های مالی غیر کلاهبرداری،164 نفر مربوط به عدم پرداخت مهریه،41 نفر نیز مربوط به بدهکاران نفقه می باشد.

ادامه خبر ...

۹ درصد از زندانیان جرایم غیرعمدی کل کشور توسط ستاد دیه استان گیلان آزاد شدند 1396/3/10

حمید کامران زاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت در رابطه با ستاد مردمی آزادی زندانیان اظهار داشت: ستاد آزادی زندانیان توسط شهید اسدالله لاجوردی تشکیل شده است و در ارتباط با زندانیان جرایم غیرعمدی است که نیاز مبرم به کمک و همراهی نیکواران و خیران دارند.

ادامه خبر ...

پیوند آزادی زندانیان جرائم غیر عمد با ماه میهمانی خدا؛ای که دستت می رسد دستی بگیر 1396/3/21

دیدن مراسم گلریزان هر ساله حال و هوای خاص خود را دارد برخی ها کالاهای با ارزششان را در این بزم مهربانی به بالاترین قیمت می فروشند و برخی ها با سخاوت معنویشان بسیج میشوند تا عده ای را ترغیب کنند که میهمان خوان پر نعمت الهی باشند.

ادامه خبر ...

15 هزار زندانی جرائم غیرعمد در زندان های کشور هستند 1396/3/22

رشت - ایرنا - معاون اداری و مالی ستاد دیه کشور گفت: در حال حاضر ، 15 هزار زندانی جرائم غیرعمد در زندان بسر می برند که از این تعداد، 13 هزار نفر محکوم به جرائم مالی، چک، مهریه و نفقه هستند.

ادامه خبر ...

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به ستاد دیه استان گیلان می باشد. طراحی و اجرا: شرکت توسعه زیرساخت آدان